Kutsal Dusler PDF Books

Download Kutsal Dusler PDF books. Access full book title Kutsal D Ler by Yasin TAŞCI, the book also available in format PDF, EPUB, and Mobi Format, to read online books or download Kutsal Dusler full books, Click Get Books for free access, and save it on your Kindle device, PC, phones or tablets.

Kutsal D Ler

Kutsal Dusler
Author: Yasin TAŞCI
Publisher: Yasin Taşcı
ISBN: 6054794612
Size: 23.19 MB
Format: PDF
View: 2117
Get Books

ROMAN HAKKINDA 29 Temmuz 2018 tarihinden itibaren ingilizce olarak da uluslararası yayınlanan bu roman, Dünyanın ve de Türkiye’nin en fazla kullanılan elektronik kitap platformlarından biri olan “Google Play” de 2016 yılı ve sonrasında en popüler Türkçe Kitaplar arasında yer almış ve “Tarihi Kurgu” türünde halen bu unvanı taşımaktadır. “Kutsal Düşler” adlı bu romanda, yetenekli ve cesur bir gencin (Gujan) gördüğü düşlerde tanıdığı Şira’ya olan tutkusunun peşinden gitmesi ve bu uğurda yaşadığı efsanevi, duygusal ve aynı zamanda trajik olayların gizemli hikayesi anlatılmaktadır. Yazar, bu romanı “Okuru yormadan, sıkmadan ve değerli vakitlerini gereğinden fazla kullanmadan; Onları kısa bir süreliğine gerçek zamanın stresinin dışına taşımak istediğim bir kurgu” diyerek tanımlamıştır. İyi okumalar ve düşlediğiniz gibi yarınlar yaşamanızı dileriz. GENEL TANITIM Birbirlerini hiç tanımayan Şira ile Gujan'ın gördükleri sır dolu düşler, onları Rus kralı Andrey'in sarayına kadar sürükler... Bitmek bilmeyen saray entrikaları, kokuşmuş saray aristokrasisi ve sonu gelmeyen kanlı savaşlar arasında ölümsüz bir aşk filizlenir... Dinler arası çatışmaları körükleyerek ikbal peşinde koşanlar, zehirli yılanlara bile taş çıkartacak kadar acımasız insanlar, barış uğruna can veren bir kral ve tüm bu keşmekeş içinde tertemiz bir gelecek düşüyle kılıcına sarılan Gujan... Müslümanlar, Yahudiler ve Hristiyanlar tek bir ortak bayrak altında toplanabilecekler mi? Kutsal düşler gerçeğe dönüşecek mi? Onca kavganın, kötülüğün ve entrika girdabının içinde Şira ile Gujan kavuşabilecekler mi? Nefeslerinizi tutarak okuyacağınız, fantastik bir roman... --------------------------- D&R ve benzeri bir çok online kitap satış sitesinden basılı materyalini de sipariş verebilirsiniz...
KUTSAL DÜŞLER
Language: tr
Pages: 144
Authors: Yasin TAŞCI
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2015-05-26 - Publisher: Yasin Taşcı
ROMAN HAKKINDA 29 Temmuz 2018 tarihinden itibaren ingilizce olarak da uluslararası yayınlanan bu roman, Dünyanın ve de Türkiye’nin en fazla kullanılan elektronik kitap platformlarından biri olan “Google Play” de 2016 yılı ve sonrasında en popüler Türkçe Kitaplar arasında yer almış ve “Tarihi Kurgu” türünde halen bu unvanı taşımaktadır. “Kutsal Düşler”
KUTSAL DÜŞLER
Language: tr
Pages: 144
Authors: Yasin TAŞCI
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2021-08-23 - Publisher: Yasin Taşcı
ROMAN HAKKINDA 29 Temmuz 2018 tarihinden itibaren ingilizce olarak da uluslararası yayınlanan bu roman, Dünyanın ve de Türkiye’nin en fazla kullanılan elektronik kitap platformlarından biri olan “Google Play” de 2016 ve sonrasındaki yılların en popüler Türkçe Kitapları arasında yer almış ve “Tarihi Kurgu” türünde halen bu unvanı taşımaktadır. “Kutsal Düşler”
Olağandışı Bir Yaz-1
Language: tr
Pages:
Authors: Konstantin Fedin
Categories: Fiction
Type: BOOK - Published: 2015-03-13 - Publisher: Evrensel Basım Yayın
Devrimin Denikin'in Beyaz Orduları'nı ve onun destekçisi dış güçleri yendiği günlerin, 1919 yılının romanı Olağandışı Bir Yaz. Devrim öncesinin anlatıldığı İlk Sevinçler'in devamı olan bu iki cilt, hem roman kahramanlarının yaşamlarının hem de bütünüyle açık aktarılmamış olayların arka planlarını da yansıtıyor. Romanda Çarlık döneminde profesyonel devrimcilerin çalışmaları, yaşamları anlatılırken, ilk
Sanat dünyamız
Language: tr
Pages:
Authors: Konstantin Fedin
Categories: Art, Turkish
Type: BOOK - Published: 1997 - Publisher:
Books about Sanat dünyamız